Jakość

  SZANUJEMY TO CO DAJE NAM NATURA!

Ze wszystkich metod pozyskiwania oleju konopnego najlepszym, a jednocześnie najdroższym jest ekstrakcja alkoholem.


Produkt końcowy pozyskany tym sposobem wyróżnia się na tle innych lepszą biodostępnością (przyswajalnością), a to dzięki temu, że podczas połączenia się kwasów organicznych z alkoholem powstają estry. Kiedy estry kwasu karboksylowego ulegną estryfikacji liczyć można na większą rozpuszczalność w wodzie, a więc szybsze wchłanianie produktu końcowego. Lepsza zgodność biologiczna pociąga za są szybszy/lepszy efekt terapeutyczny. Olej konopny pozyskiwany z wykorzystaniem alkoholu np. etanolu zawiera najwięcej składników prozdrowotnych i najlepiej odwzorowuje naturalny potencjał konopi siewnych, gdyż zachowuje oryginalne proporcje kannabinoidów, aminokwasów, flawonoidów i terpenów zawartych w roślinie. Alkohol rozpuszcza zarówno te związki chemiczne pochodzące z roślin, które są rozpuszczalne w wodzie, jak i te, które rozpuszczają się w tłuszczach.


Olej konopny pozyskiwany przy pomocy ekstrakcji alkoholowej to prawdziwy produkt PREMIUM, najlepsze co możemy uzyskać z konopi siewnych.

Najlepsze produkty zaczynają się na długo przed ich produkcją.
Tu wszystko ma znaczenie: nasiona, gleba, klimat, sposób ekstrakcji…

Znaleźliśmy Partnera, który nie tylko podziela nasz entuzjazm do potencjału konopi, ale też skrupulatnie dba o swoje uprawy, tworzy unikatowe receptury w oparciu o tradycyjne, wielowiekowe przepisy.

– Uprawy konopi pochodzą z ekologicznych i środowiskowo czystych terenów  Podlasia – Zielone Płuca Polski.

– Produkcja w oparciu o  GMP/GHP daje pewność i bezpieczeństwo wysoko standaryzowanych produktów o najwyższej i powtarzalnej jakości.

– Produkty poddawane są rygorystycznej kontroli i certyfikowanym badaniom laboratoryjnym na każdym etapie produkcji.

Tradycyjna i naturalna ekstrakcja alkoholowa pozwala uzyskać to co najlepsze z rośliny, a produkt końcowy wyróżnia się wysoką biodostępnością (przyswajalnością).

Kontakt z nami

Insway Sp. z o.o.

ul. Guliwera 18
60-193 Poznań

+(48) 572 514 537

Śledź nas na: